Anomálie Marsu a Měsice

Gigantické objekty na Měsíci - manipulace s důkazy ?

 

 

 

 

Clementine Lunární Image Browser 1.5 je webové rozhraní, kde můžete získat obrázky, kterékoliv části měsíce z dat, pořízených prostřednictvím sondy Clementine, která byla vypuštěna z Vandenberg Air Force Base v Kalifornii, za účelem mapování Měsíce.

Najdete ho zde : https://www.cmf.nrl.navy.mil/clementine/clib/

A druhý vylepšený prohlížeč, který využívá data z Clementine s názvem Clementine Lunární Map 2.0 (Beta), je zde : https://www.nrl.navy.mil/clm/

V Clementine Lunární Image Browser 1.5 je maximální rozlišení 1 pixel = 1 km

V Clementine Lunární Map 2.0 (Beta), je rozlišení 1 pixel = 100 m

Ovšem pokud by jste si mysleli, že anomální objekty, na kterých jsou záměrně rozmazané pixely a které najdete v prvním prohlížeči s nízkým rozlišením, si prohlédnete v tom druhém, s rozlišením „vysokém“, budete zklamáni. Nenajdete je ani rozmazané, ani ostré, nenajdete je vůbec - už tam totiž nejsou.

Manipulace s důkazy na těchto snímcích jsou dvojího rázu. Za prvé pixely na všech gigantických strukturách jsou ROZMAZÁNY, jak si ukážeme na dalších obrázcích a za druhé, v druhém vylepšeném prohlížeči z rozlišením 1 pixel = 100 m, již tyto objekty vůbec NEJSOU.

 

Na obrázku níže je názorná ukázka záměrné manipulace se snímkem: (rozmazání pixelů).Je to výřez jednoho z obrázků, na kterých je žlutou čarou zobrazen přechod, mezi nezmanipulovanou částí snímku a tou rozmazanou, kde původně byl vidět objekt na měsíčním povrchu. V části, kde je objekt jsou pixely rozmazány do jednotné šedé barvy a tím pádem není možné zjistit co se zde nachází.

 

V malém pravém obrázku je graf, kde je také vidět, že původní linie pixelů jsou buď úplně pryč a nebo jsou zde jen zbytky po rozmazání.

Kdo nemá co skrývat, nebude nic rozmazávat – a opačně.

 

 

 

 Gigantické objekty na Měsíci – manipulace s důkazy ?

 

 1

  

Pro vyhledávání do formuláře https://www.cmf.nrl.navy.mil/clementine/clib/ zadejte

Latitude : -71

Longitude : 135

Požadované rozlišení : 1 pixel = 1 km

Velikost obrázku v pixelech : 768x768

Zmáčknout tlačítko Use Lat/Long

 

 Clementine Lunární Image Browser 1.5                                                               Obrázek 1                                

 

První obrázek nahoře : je vidět objekt obrovských rozměrů, celý ovšem záměrně zakrytý manipulací s pixely a rozmazáním, aby se nedalo určit nic konkrétního. Mise Clementine se skládá z 1.8 milionů snímků. Procházet všechny snímku ručně, by byl zcela jistě nadlidský úkol, takže na hledání a následné rozmazání důkazů o mimozemských objektech, zřejmě bude prováděno nějakým programem, který sem tam nesmaže objekt úplně celý a díky tomu se dají alespoň někdy, zjistit části toho, co je skrýváno, i když pouze minimálně, ale alespoň něco.

 

Clementine Lunární Image Browser 1.5                                                                                           Obrázek  2 

Zvětšení na 290 % - lehce prosvítající obrysy struktur, uvnitř rozmazané plochy. Z tohoto malého obrázku, se na první pohled nedá určit žádné měřítko velikosti skrývaného objektu, ale vězte, že je gigantická! Šířka objektu (rozmazané plochy) zabírá cca 150 Km. Je to něco obrovského. Mateřská kosmická loď ??

 

Clementine Lunární Image Browser 1.5                                                                                          Obrázek  3 

Lehce přeostřený snímek : V oblastech při okrajích (šipky) je trochu vidět část toho, co se skrývá pod rozmazanou částí. 

 

Clementine Lunární Map 2.0 (Beta)                                                       Obrázek 4                                                      

Toto je opět ta samá oblast, ovšem již z druhého prohlížeče z rozlišením 1 pixel = 100 m.Jak již bylo popsáno v úvodu článku, objekt zde není. Zajímavý je fakt, že zde již pixely rozmazané nejsou. Zdá se, že tento snímek je bez jakékoliv úpravy a manipulace. Nabízí se jediná možnost : Tyto snímky jsou pořízeny zřejmě až při dalších obletech sondy a objekt, který zde původně byl, již je prostě pryč. Jenže, tak jednoduché to není. Ono totiž v tomto druhém prohlížeči s lepším rozlišením, nenajdete ani jeden z objektů, kterých ovšem v tom prvním, je veliké množství. Vůbec nejde jen o těch pár, které jsou zde prezentovány. Pokud budete hledat, najdete jich velice mnoho na různých místech. A v tom druhém ani jeden. Pouze, a to je také zvláštní, v některých případech v místě kde objekt je, nebo byl, na prvním prohlížeči, tak v tom druhém je jen černý obdélník (náhlá ztráta dat – zvláštní náhoda – přesně na inkriminovaném místě). Bude to ukázáno na dalších snímcích níže. 

 

  Clementine Lunární Map 2.0 (Beta)                                                                   Obrázek 5

 

Zde je GIF obrázek znázorňující pohled na oblast, kde objekt původně byl a již není.Vpravo dole na obrázku je měřítko vzdálenosti. Šířka toho co zde stálo, nebo se vznášelo nad kráterem, je dobrých 150 Km. Zvláštní je, že pokud by tento snímek byl pořízen v nějaké pozdější době, kdy onen obrovský objekt, již byl z místa přesunut, že nikde nejsou patrné žádné otisky, nebo stopy v měsíční půdě, tohoto kráteru. Buď se tedy nad měsícem vznášel a nebo by i tyto snímky musely být dodatečně nějak doretušovány zase opačně. Tzn. do původní struktury. Ovšem jelikož nejde jen o tento jeden snímek, ale de facto o všechny, které v prvním prohlížeči jsou (i když rozmazané) a v tom druhém ne, je to celé jedna velká záhada.

 

 

 

Gigantické objekty na Měsíci – manipulace s důkazy ? část 2

Gigantické objekty na Měsíci – manipulace s důkazy ? část 2

  Gigantické objekty na Měsíci – manipulace s důkazy ?    2   Pro vyhledávání do formuláře https://www.cmf.nrl.navy.mil/clementine/clib/ zadejte  Latitude : -32 Longitude : 208 Požadované rozlišení : 1 pixel = 1 km Velikost obrázku v pixelech...